لیست خدمات

بازسازی

بازسازی ساختمان درواقع به مجموعه فعالیت‌هایی گفته میشود ،که با انجام آن عمر ساختمان افزایش پیدا می‌کند یا به نحوی کاربری آن بهتر و زندگی در آن راحتتر می‌شود.
Read More

نظارت بر اجرا

یکی از موارد بسیار مهم در اجرای ساختمان، نظارت بر اجرا به شکلی مستمر و دقیق بر کلیه آیتم های اجرایی می باشد. اگرچه در حال طی شدن مراحل صدور پروانه از طرف سازمان نظام مهندسی یک مهندس ذیصلاح مسئولیت نظارت را بر عهده می گیرد، اما با توجه به حجم بالای آیتم ها، وجود یک مهندس باتجربه از نظر اجرایی در پروژه به صورت تمام وقت واجب و لازم می باشد.

Read More

طراحی معماری

طراحی معماری روند خلق فضا و به تصویر کشیدن تصورات معمار در قالب نقشه های معماری و اجرایی است.معمار در اصل خالق پروژه های خویش است و می بایست در روند آموزش معماری تمام توانایی های خود را قوت بخشد تا بتواند بهترین خلق را در زمینه معماری داشته باشد.

Read More

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

Read More

طراحی داخلی

طراحی داخلی (به انگلیسی: Interior Design)، هنر و علم ارتقای فضای داخلیِ ساختمان برای دستیابی به محیطی سالم‌تر و زیباتر برای افرادی است که از فضا استفاده می کنند.

Read More