خدمات ما

بازسازی

بازسازی ساختمان درواقع به مجموعه فعالیت‌هایی گفته میشود ،که با انجام آن عمر ساختمان افزایش پیدا می‌کند یا به نحوی کاربری آن بهتر و زندگی در آن راحتتر می‌شود.
اطلاعات بیشتر

نظارت بر اجرا

یکی از موارد بسیار مهم در اجرای ساختمان، نظارت بر اجرا به شکلی مستمر و دقیق بر کلیه آیتم های اجرایی می باشد. اگرچه در حال طی شدن مراحل صدور پروانه از طرف سازمان نظام مهندسی یک مهندس ذیصلاح مسئولیت نظارت را بر عهده می گیرد، اما با توجه به حجم بالای آیتم ها، وجود یک مهندس باتجربه از نظر اجرایی در پروژه به صورت تمام وقت واجب و لازم می باشد.

اطلاعات بیشتر

طراحی معماری

طراحی معماری روند خلق فضا و به تصویر کشیدن تصورات معمار در قالب نقشه های معماری و اجرایی است.معمار در اصل خالق پروژه های خویش است و می بایست در روند آموزش معماری تمام توانایی های خود را قوت بخشد تا بتواند بهترین خلق را در زمینه معماری داشته باشد.

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون منزل

طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

اطلاعات بیشتر